СМОГ, СЕР!

Не знаю, як ви, а я люблю ходити до магазинів. І не тільки з необхідності, але й з цікавості – що новенького винайшли для нас, покупців, виробники товару, як задовольнили наш потенційний попит. Отож підходжу до відділу і раптом очі мої бачать новий товар! Не витримав, сфотографував спеціально для вас, любі мої.

 

Бо такого ви точно ніде більш не купите. Дивіться і насолоджуйтесь ексклюзивним видовищем. “Мастурба Дядя Миша”. Для простоти почнемо із самого кінця. Слово “миша” українською мовою жіночого роду і, безперечно, краще було б назвати цей продукт “Тітка Миша”. Тільки не питайте мене, чому я вирішив, що це написано українською – а якою іще? Це ж товарний ярлик, який відповідно до закону має бути державною мовою. Крім того, решта написів тут теж українською, так що без варіантів. Ну, а перше слово назви я навіть не наважуся коментувати, аби не шокувати жінок і малолітніх дітей. Зауважу тільки, що цей продукт продається не у відділі інтимних товарів, а у м’ясному ряду. (А отже, скоріш за все, малася на увазі БАСТУРМА, тобто один з різновидів копченої ковбаси. Звучить схоже, але суть трохи інша. А може, я помиляюся, може це ім’я і прізвище директора магазину?).

 

Пішов я додому, пишаючись таким уловом, сів до комп’ютера, зайшов на новинний сайт korespondent.net, а там написано: «Ющенко, який користується довірою західних структур ще з часів успішної грошової реформи, смог переконати кредиторів реструктурувати борги.» Що тут додати? Мабуть, ці кредитори були з Англії, і для них смог – не першина. Тому, побачивши наш українських смог, вони одразу пройнялися довірою. (Або ми знову стали свідком автоматичного перекладу, який російське дієслово СМОГ переклав не як ЗМІГ, а власне як СМОГ, тобто хмару промислових викидів).
Ну а на закуску я подивився спортивні новини на сайті Unian.net і довідався, що “У WBC є надія на те, що німецький боксер Граціо РОККІДЖАНІ підпише з організацією світову угоду. Згідно з різними даними, в рамках такої світової угоди йому пропонують від 1 до 2,5 млн. доларів” Це повідомлення залишилося для мене загадкою, бо що таке СВІТОВА УГОДА, не зміг розтлумачити жоден юрист.
Мабуть, тут теж винен смог. (А може, знову комп’ютер, що переклав російську МИРОВУЮ як нашу СВІТОВУ).

 

Тому, любі мої, бережіть природу. Бо ж бачите, що буває від її забруднення.
А ще надсилайте мені свої приклади «Здібних булочок», а я їх надрукую. Поштова адреса – точно як у редакції «Друга Читача». Бо я тут працюю тролем.

 

 

На цьому слові бувайте здорові.
Ваш Троль Кумле

  • tosiko

    ха ха! Клас! Дякую. Посміялась від душі))))