ЧОЛОВІКИ ПІД ОХОРОНОЮ

В Україні живуть язичники. І не треба на мене махати руками. Я доведу свою тезу в якому завгодно суді. От, наприклад, чим іще ви поясните фразу «Ми вирішуємо дану проблему», як не широким розповсюдженням культу слов’янської богині Дани? Цій богині вклоняється стільки людей та засобів масової інформації, що я навіть не буду називати конкретних осіб, аби не образити решту. Дану-богиню (пробачте за каламбур) поминають геть усі, навіть вигадали чоловічий варіант звернення до неї — «даний». (Ви, мабуть, здогадалися, що йдеться про кальку з російського ДАННАЯ, яка перекладається як «дана» тільки в математиці. У решті галузей ми використовуємо ЗАЗНАЧЕНА, ЗГАДАНА і врешті-решт старе перевірене слово ЦЯ.)

 

А ще в Україні постійно дискримінують жінок. І теж майже усі ЗМІ. Конкретний приклад — агенція УНІАН, яка повідомляє: «В результаті найбільшої серії терактів у Мадриді загинули 173 чоловіки». Ну чим не дискримінація? Неначе жінки там не гинули. Отак-от завжди — страждають жінки, а вся слава в результаті належить чоловікам. Зачекайте, а може, це втілення фантазій із роману Робера Мерля «Чоловіки під охороною»? Про зброю, що вбиває тільки чоловіків. Невже здійснилося геніальне передбачення? (Мушу розчарувати прихильників Мерля — все набагато простіше. Російською сказали б: 173 ЧЕЛОВЕКА. А по-нашому: 173 ОСОБИ. І ніякої сексуальної дискримінації!) Принагідно згадується старий анекдот, де один москаль говорить іншому: «Вєзьот етім хахлам, у ніх жена мужа називаєт «чєлавєк»!»

 

Ну а найпікантніша деталь — українські чоловіки самі дітей не роблять, проте фінансують їх створення. Пам’ятаєте у Руданського: «Є такий там у рабина, що за дітей дбає»? Так от, сьогодні цей вірш знайшов реальне втілення. На сайті champion.com.ua Віталій Кличко заявив буквально таке: «Я пристойно заробляю й сподіваюся, цієї суми вистачить, щоб, пішовши на пенсію, відпочивати й фінансувати утворення моїх дітей». Може, боксер сумнівається, що на пенсії у нього самого вистачить сил «утворювати» дітей? От що робить з людьми великий спорт. (Точніше не спорт, а журналісти. Бо Кличко української не знає, а тому сказав російською: «ОБРАЗОВАНИЕ моих детей». Тобто ОСВІТУ!)
Так що у нас є чим здивувати світ. Навіть не сумнівайтеся.

 

І тролі у нас теж незвичайні.

Зокрема я,
ЩИРО ВАШ
Троль Кумле

 

  • Алекс

    Якщо вже бути зовсім точним, то тепер проблему не "вирішують", а "розв'язують"! :)))