Найсмачніші українські книги

ОГЛЯД

Розмаїття кулінарних книг свідчить про любов українців до чаклування на кухні. Закарпатська, буковинська кухня, торти, салати, гарніри, страви до свят та пікніків – чого тільки не знайдеш на полицях книгарень. Гарно оформлені книжки як універсальні подарунки і необхідні кожній господині посібники охоче розкуповуються – і відповідно друкуються видавництвами. Попри те, що великою популярністю користуються кулінарні сайти, на кухні зручно мати під рукою добрий посібник із добіркою святкових і повсякденних рецептів, адже тягати за собою ноутбук чи переписувати рецепти з екрана монітора, очевидно, незручно.

 

Середня ціна на дорослі і дитячі кулінарні книги – 100 гривень. Дешевші книжечки зазвичай є або дуже коротенькими і специфічними, або банальними. Наприклад, книжки донецького видавництва «Бао»: папір дешевий, ілюстрацій обмаль, шрифт дрібний, рецепти подекуди неоригінальні, складні та розраховані на непрактичні продукти («Українське застілля: 1000 страв, напоїв, тостів, розваг»), зате коштують дешево. А от видавництво «Ранок», наприклад, має набагато кращий, хоч і не набагато дорожчий аналог донецького видання «Українська кухня». Щоправда, і серед книжечок «Бао» трапляються й цікаві, як то збірка рецептів для мікрохвильовки, посібник для лінивих, а також «Цілюща кулінарія: від знахарства до дієтології».

 

Активно заповнює кулінарну нішу видавництво «Аргумент Принт». Серед продукції видавництва слід відзначити недорогі книжечки «кишенькового» формату, нове видання «Колекція вдалих рецептів» (виглядає яскраво, але у добірці рецептів бракує системи) та цілу серію тематичних недорогих добірок («Страви для пікніка», «Пельмені.Вареники.Манти.Чебуреки», «Улюблені запіканки, пудинги і чізкейки», «Чудові торти»). Тематичні збірки слід обирати тільки, якщо ви любите готувати щось конкретне. Адже загалом набагато вигідніше і цікавіше купити одну-дві повні кулінарні збірки, в яких знайдуться рецепти на будь-який смак і випадок. Багато тематичних збірок має видавництво «Ранок» – кухні народів світу, окремі збірки для салатів, м’ясних, рибних страв тощо. Видання «Ранку» здебільшого простенькі, опубліковані на економному папері, проте не так, щоб дуже дешеві.

 

Яскраві подарункові видання

Серед розмаїття великоформатних ілюстрованих книжок слід виділити «Українську кухню» Світлани Матвєєвої видавництва «Торсінг Плюс»: книжка складається з яскравих відривних карток з ілюстраціями та детальними рецептами. Схожу книжку має також видавництво «Ранок» – «Мільйон варіантів меню». А серед кількох яскравих видань видавництва «Пелікан» варто відзначити «Енциклопедію берегині домашнього вогнища»: рецепти базуються на продуктах, які реально придбати, а найголовніше – у книзі зібрано чимало рецептів тортів, які на фото виглядають по-домашньому натурально. Бо з тортами в кулінарних посібниках часто не складається. Їх зазвичай лишають наостанок, подають пару варіантів, причому здебільшого якихось непрактичних. У цього ж видавництва є дуже дорога велика книга «Сучасна кухня від Чака Вільямса». Це американський кулінарний гуру, засновник мережі магазинів «Вільямс-Сонома», який змінив уявлення американців про приготування їжі. Однак, як на український смак, у цій книзі забагато інформації, вона дуже велика і американська. Місцеві кулінарні книжки мають суттєві переваги – вони розраховані на українські продукти і спосіб життя.

 

Популярний тренд – зіркові кулінарні книги – не оминув і Україну. Дуже хороша книжка – «Картата потата: Кулінарний щоденник» від ведучих Даші Малахової і Тані Сороки (видавництво «Махаон»), де зібрано рецепти з кулінарного шоу телеканалу «Інтер». Книгу присвячено чоловікам і синам авторок. У ній можна знайти дуже цікаві і простенькі ідеї для оригінальних сніданків. Хоча процес приготування вівсянки із сухофруктами описаний так детально, що всі ці маніпуляції можуть тривати до обіду. Авторки пропонують варіанти простіших продуктів, якими можна замінити вишукані інгредієнти, розповідають, як приготувати йогурт у термосі, щоб не купувати йогуртницю. А у видавництві «Ранок» Ольга Сумська опублікувала непогану книжку «Готуємо разом. Сучасна українська кухня».

 

Цікаву новинку запропонувало видавництво «Свічадо» – яскраву книжку «Кулінарні секрети сестри Ольги». У ній можна знайти – як це не дивно, враховуючи назву книги, – чудові рецепти десертів і тістечок.

 

Дитячі кулінарні книги

Дитячих кулінарних книжок небагато: рецепти в них не надто відрізняються від добірок у «дорослих» книжках. Просто більше ілюстрацій і детальніші описи (аби дитина могла приготувати щось самотужки). Усі ці видання об’єднує ще одна особливість: вони покликані навчити дітей готувати, спонукати батьків робити це разом з дітьми та проводити більше часу разом.

 

«Видавництво Старого Лева» опублікувало книгу української кулінарної майстрині Дарії Цвєк «Малятам і батькам». У ній зібрано рецепти до традиційних і дитячих свят, а також правила сервірування столу, ігри та розваги для малечі і навіть колядки та щедрівки. Книга не надто яскрава і більше схожа на посібник для батьків – збірку різноманітних ідей, як створити свято для дитини.

 

Видавництво «Грані-Т» нещодавно презентувало нову книжку «Солька і кухар Тара-пата» Оксани Лущевської і Лани Світанкової з дуже оригінальною концепцією: у повісті за сюжетом з’являються різні страви, а нижче наводиться детальний рецепт (загалом аж 30). Усе це супроводжується гарними ілюстраціями. Найбільше у цій книзі рецептів солодощів – що робить її радше розважальною, ніж посібником для збалансованого харчування. Однак рибні, м’ясні та сирні страви також знайдуться. Ще у книжці є сторінки для записування сімейних рецептів і правила сервірування столу. Тим, хто планує купити її, раджу розраховувати насамперед на кулінарний посібник, адже повість досить шаблонна. «У повісті зовсім немає іскри, ну але, здається, текст – лише привід поговорити про рецепти, – поділилася враженнями мама трирічної дівчинки Антоніна. – Рецепти в цій книжці хороші, але не дуже цікавим і оригінальним видається основне святкове меню».

 

Дуже гарні іноземні дитячі книжки переклало видавництво «Країна мрій»: «Моя перша кулінарна книжка», «Кулінарна книга маленької господині». Книжки великого формату із гарними ілюстраціями. Автори звертаються до читача на «ти». Деякі рецепти непрості, але детальні ілюстровані описи компенсують цей недолік. Ще одна гарна книжечка видавництва – «Святкове печиво і тістечка». Вона зовсім не практична, адже пропонує рецепти некорисних для дітей цукерок і тортиків, які досить довго готуються. Але це прекрасні ідеї для дитячої творчості, і не лише кулінарної: у книзі можна знайти ідеї пакування кондитерських шедеврів. Приготування дрібних трюфельних цукерок, вирізання з кольорового паперу прикрас для кожної цукерки та виготовлення подарункових коробок – прекрасне родинне заняття для довгих зимових вечорів.

 

Яку б книжку ви не обрали, нехай усі ваші страви виходять так само естетично і апетитно, як на ілюстраціях, а процес приготування їжі щодня приносить море позитивних емоцій та зближує ваші родини! Смачного!

Юлія Кузьменко