12 книжок, які варто подарувати коханим

*

Ми любимо починати робочі тижні з хорошого. І цього разу все буде про кохання та довкола нього. По-перше, незабаром День усіх закоханих, а, по-друге, і (що дуже про нас) 14 лютого – ще й Міжнародний день книгодарування!

 

Два гарних свята в один день, у який найдоречнішим подарунком буде… звісно, книга! Ми закликаємо дарувати книги коханим, рідним і друзям! Адже це найкращий спосіб зізнатися у коханні. Тому спеціально для вас і спеціально до Дня святого Валентина та Дня книгодарування “Друг Читача” разом з інтернет-книгарнею “ВсіКниги” підібрали книги про найпрекрасніше почуття.

 

Кохайтеся, читайте українське і бережіть себе!

 

1. Теплі історії про кохання


*

Збірка містить оповідання про кохання різних авторів. Твори сповнені багатьох переживань: є в них і радість, і хвилювання, ніжність і міць, віра й сподівання на краще, тріумф і туга, вдячність і прозріння. Історії змусять і весело посміятися, і замислитися, деякі – зворушать до сліз. Солодкого читання та радості кохання!

Купити книгу.

 

Читайте також: Віра в дива, що трапляються щодня

 

2. Львів… Львів’янки… Любов…

*

Нова антологія має яскраво виражений гендерний ухил: усі авторки – жінки. З різними характерами й прихильностями, уподобаннями та стилями, прагненнями й набутками, досвідами й професіями. Але вони всі вибрунькувалися на родовому дереві Міста, Яке Люблять. Люблять тихо чи несамовито, проте не порізно. Тому образ Міста проступає на сторінках не пахощами кави чи гарячого шоколаду, а іменами, вуличками, каменицями, годинниками.

Купити книгу.

 

3. Над сакральним озером. Кохання поза світанком

Богдан Бойчук


 *

Двоє закоханих усвідомлюють, що вони були одружені тисячу років тому назад, у часи майя і ацтеків у Мехіко. Автор перекидає невидимі мости між віруваннями майя та карпатською демонологією і показує, як різні цивілізації формують і деформують людей та визначають їхні стосунки на тисячу років наперед.

Купити книгу.

 

4. Кохання з першого погляду

Ніна Фіалко


*

У романі “Кохання з першого погляду” тернопільська авторка Ніна Фіалко змальовує життя сучасної молоді, яка, будучи невдоволеною своїм становищем на рідній землі, шукає щастя за кордоном. Головний герой роману Олексій Шинкаренко, закохавшись у місцеву красуню, намагається створити для неї невеличкий рай, та вона прагне іншого життя. Зі сторінок твору читач отримає ще одне підтвердження, що кохання і зрада – дві сторони однієї медалі. Сюжет наповнений багатьма життєвими віражами у людських долях, тому захоплює з першої сторінки і не відпускає до останньої. Роман читається легко і залишає враження для роздумів.

Купити книгу.

 

5. Przepraszam, навчи мене мовчати

Євгенія Сенік


c6ff2884cb2e11beb4286d66209471ef

Це перша надрукована книга луганської письменниці Євгенії Сенік. Роман, написаний ще у 2007 році, виглядає напрочуд актуальним нині. Авторка розкриває романтичне світовідчуття молодої дівчини, палко закоханої в іноземця. На фоні цього кохання порушені питання патріотизму й любові до своєї землі та взагалі – сутності Любові, яку авторка вважає камертоном, що резонує з частотами людської душі.

Купити книгу.

 

6. Ієрогліф кохання

Люба Клименко


*

На цей раз Люба Клименко ділиться екзотичним досвідом українсько-французької пекельної любовної кухні, яка через деякі життєві обставини головних героїв (Христі та Франсуа), готується не в Україні і не у Франції, а в далекій країні Східної Азії. Тож любовні страви Христі та Франсуа щедро приправлені східними спеціями.

Купити книгу.

 

Читайте також: Непереможний еротичний треш

 

7. Двічі графиня та двічі генерал

Сергій Шарик


*

Він – польський магнат, представник знатного роду Потоцьких, патріот, якого наречуть зрадником. Вона – одна з найгарніших жінок Європи, фаворитка могутнього Григорія Потьомкіна. Він подарує їй палаци і парки, нині перлини українського культурного надбання, з-поміж яких славетна “Софіївка”. Вона йому – друге народження.
Історія їхнього кохання розгортається на тлі політичних колізій кінця ХVІІІ ст. між Річчю Посполитою та сусідніми державами.

Купити книгу.

 

Читайте також: Хоч бери й екранізуй…

 

8. Я її кохав. Я його кохала. Ковток свободи

Анна Гавальда


*

Дві історії кохання… За ким правда? За тим, хто пішов від дружини, знайшовши нове кохання, чи за тим, хто двадцять років приховував свої почуття до іншої і не залишав родину? Кожен має право на щастя та власну правду. Тож чия правда сильніша? (“Я її кохав. Я його кохала”). Забувши на кілька годин про дітлахів, родинні турботи, розлучення, негаразди та світські умовності, два брати і дві сестри подарують собі останній справжній день дитинства, украдений у власного дорослого життя (“Ковток свободи”).

Купити книгу.

 

9. Щоденник Мавки

Дара Корній


*

Наче грім серед ясного неба була для Магди зрада чоловіка. Все її життя миттєво розпалося, як картковий будиночок, мало не розчавивши її. Проте втрата себе колишньої стала для Магди водночас її новим народженням…  Відтепер вона – Мавка, чарівна й нещадна, жінка, яка підкорює чоловіків і розбиває їхні серця, міцно зачинивши двері у власне.  Але, мабуть, сама доля вела Магду-Мавку крізь життєві перешкоди та пекло випаленої душі, щоб одного разу спекотними вулицями Києва привести до Нього.

Купити книгу.

 

Читайте також: У полоні Чугайстра

 

10. Кілька історій про кохання

Вадим Денисенко


*

Перші зустрічі. Перші почуття. Перше кохання. Пер­ші розчарування. Сімейні перипетії. Спогади і чоловіча дружба. Пошуки банальних (чи й не банальних?) істин. Роздуми гробаря та професора. Такі ніби розмаїті – й одночасно поєднувані теми, картини, сюжети. Зі своє­рідним гумором, надзвичайною дотепністю і самобутньо-народною мовою описує події та своїх героїв автор. І все-таки крізь пелену жартівливості постають істинний біль втрат, непорозумінь, вивертів долі…
Читач, ознайомившись з історіями про кохання, вже не зможе забути ні шлюбної анатомії, ні романтичного вечора, ні персонажів цієї чарівливої книги.

Купити книгу.

 

11. Моя любов

Роберт Бернс


*

Славетний шотландський поет Роберт Бернс (1759-1796) став поетичним символом рідного краю. У своїх творах він славить невгасиму життєлюбність свого народу та оспівує життя простих людей, любов і дружбу, ніжність і мужність, злагоду і мир.

Переклади творів Роберта Бернса в інтерпретації двох видатних українських перекладачів-атлантів Миколи Лукаша і Василя Мисика й досі лишаються неперевершеними, і це найповніше в Україні видання виходить на їхню пошану.

Купити книгу.

 

12. Особисто Я особисто ТОБІ

Іван Байдак


*

Центральним образом роману “Особисто Я особисто ТОБІ” постає тридцятирічний Юра, життя якого не відрізняється нічим від кожного успішного програміста: квартира у великому місті, робота у престижній фірмі, красиві дівчата та статус столично-львівського Дон Жуана. Герой задоволений своїм життям, пишається його стабільністю. Юра – улюбленець жінок, а вони – предмет його захоплення та натхнення. Від кожної з них він бере лише найкраще, тому стає досить перебірливим. Головний герой не може жити поза станом закоханості. По-мистецьки розшукує грацію, красу, ідеальну фігурку чи звичайнісіньку природність. Чи потрібна йому єдина, Юра не задумується, поки в його життя не вривається Саша. Саме її поява надає поштовх неочікуваному розвитку подій, історія набирає нових обертів.

Купити книгу.

Щиро Ваш

“Друг Читача”

Більше книг про кохання.

 • Smiley girl

  Справді вважаю, що гарним подарунком, вже не карапузу, буде книга)) я довго шукала що би купити в подарунок малюкові, якого побачу вперше, дивилася на іграшки, ігри, одяг.. Так то практично, але завжди вважала ідеальним подарунком – гарну, якісну книгу. І випадково наткнулася на неї http://www.nitsoi.com. І сайт смішний і книги з психологією всередині. Марко був у захваті))

 • Svyatoslav Shugin

  Ексклюзивні
  подарунки -допомагають згадати приємні моменти.
  Краще зробити подарунком звичну річ з незвичними якостями (чи з нового
  матеріалу, як-от сумки із коркових пробок), ніж непрактичну річ, типу
  сувеніра. Але це суб1єктивна думка. Дарував родичці хенд-мейд альбом із
  шкіри – бо побачив, що її старий альбом уже не вміщує світлин. Була
  задоволена ретро-стилем (Радісна Історія=кремова+коричнева+темно-синя
  шкіра) сторінка facebook.com/bibliorigin