Один світ – багато тварин: малюй, подорожуй, вивчай із книжкою «Малюємо тварин» Коріни Бойренмайстер

5

Видавництво «Ранок» презентує книгу, що вже стала хітом у різних країнах Європи та світу – «Малюємо тварин» від Коріни Бойренмайстер.

Авторка книги розкаже і покаже як за 4 кроки за допомогою 5 найпростіших фігур (кола, трикутника, чотирикутника, краплі, кривої лінії) намалювати 56 тварин з усіх континентів! І ваш малюк, і ви здивуєтеся наскільки милі та кумедні тваринки виходять у пані-авторки. І зовсім втратите мову, коли спробуєте намалювати їх самі. Адже нічого простішого годі й придумати!

Перш ніж почати малювати Коріна Бройренмайстер дуже детально, просто та цікаво для дошкільнят описує основні технології малювання, гру світла та тіні, види перспектив. Маленький художник дізнається, що, коли дивишся на лева спереду, може бути видно лише 2 передні ноги. Можна додати ще й 2 задні. Тільки тоді вони мають бути трохи прикриті передніми і на них падатиме тінь. А якщо на носику залишити білу плямку, тваринка виглядатиме живішою. Корисні поради з малювання є не тільки на початку. Протягом усієї подорожі з вами буде вірна супутниця – мишка Марійка, кращий знавець усіх тварин.

Читати також: 7 книжок на допомогу майбутнім школярам

Крім простої та зрозумілої технології малювання, книга підкорює своїми описами тварин. Навіть найстрашніші хижаки стають улюбленцями, коли звати їх крокодил Кирило чи дикий кабан Дмитрик. Так, так, усі 56 тваринок мають своє власне ім’я. Крім імен, усі вони мають коротеньке «досьє»: де їх можна зустріти, чим вони харчуються, що вирізняє їх від інших звірів. Де мешкає, яка тваринка, дуже зручно дивитися ще й на мапі, що подана на початку книги. Дитина побачить, який великий та цікавий світ довкола.

Кумедні ілюстрації, виконані самою авторкою та приємні приглушені тони тішать маленькі оченята. А можливість поряд із друкованим малюнком розмістити свій шедевр (у книзі є спеціально відведені місця) тішить маленькі серця.

У видавництві «Ранок» також вийшла серія «Малюємо тварин», за її основу взята однойменна книга. Тільки тепер книжки зручно поділені за частинами світу. До серії ввійшли книжки «Африка та Мадагаскар», «Європа та Азія», «Австралія та Антарктида», «Північна та Південна Америка». Відтепер ви можете обирати, кого саме хочете навчитися малювати. А якщо і хочете всіх, то зберете всю серію – це і цікавіше, і розтягне задоволення отримання нових книжок.

«Малюємо тварин» може стати чудовим початком для майбутньої кар’єри художника, а може й географа, а може ветеринара… Точно впевнені, що зараз ця книга стане чудовим заняттям на дозвіллі для дитини, а може, і для вас.