Добірка художньої літератури козацької доби

Друзі!

В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури часів Козаччини.

На вас чекають такі неперевершені твори:

Володимир Єшкілєв “Унія”

Це перша частина майбутньої трилогії “Прокляті гетьмани”.

Роман оповідає про Івана Виговського та зраджені надії спадкової української шляхти, яка сподівалася на достойне місце України-Русі в наймодернішій з тогочасних держав — Речі Посполитій, про роль православної Церкви у тих подіях, про катастрофу, що спіткала Гетьманську державу після переможної Конотопської битви.


Василь Шкляр “Характерник”

Новий роман Василя Шкляра “Характерник” переносить читача  у другу половину ХVІІ.

Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі.


Олександр Соколовський “Богун”

Історичний роман пана Олександра Соколовського “Богун” вперше був надрукований ще в далекому 1931 році в підсовєтській Україні і коштував авторові життя (у 1938 році радянська влада його розстріляла за сфабрикованою справою).

“Богун”  – це історичний роман з часів Хмельниччини, про видавтного полковника Івана Богуна, в якому детально висвітлено його дії, військові операції та особисте життя.


Але ми показали вам тільки три тексти. В добірці присутні ще 45 чудових романів.

Приємного читання!

 

  • Ева Селвова

    Всем известно, что то время, когда вкусную еду можно было поесть в стенах ресторана, уже прошло. Одна из лучших доставок – тайская еда на заказ