«Думай як фрік»: книжка, яка навчить мислити нестандартно

frik

Левітт Стівен; Дабнер Стівен. Думай як фрік. Нестандартні підходи до розв’язання проблем ; пер. з англ. Тетяни Заволоко. — К. : Наш Формат, 2016. — 216 с.


Щоб винайти щось нове, потрібно діяти так, як від вас не чекають, або не так, як від вас чекають. Проте подібна життєва стратегія викликатиме чималий опір — від колег, керівництва, друзів і навіть рідних. Для продукування нових знань чи технологій потрібно відійти від традиційного бачення дійсності. Саме до такої думки підштовхують Стівен Левітт і Стівен Дабнер, автори «Фрікономіки» й «Суперфрікономіки», які тепер написали книжку із промовистим гаслом-назвою «Думай як фрік» і з підназвою «Нестандартні підходи до розв’язання проблем». Зауважу, що Стівен Левітт — професор економіки Чиказького університету, а Стівен Дабнер — американський журналіст, письменник і публіцист, який пише для The New York Times, журналів Time і New Yorker.

У цій книжці чимало прикладів, які показують, що життя у фріка вельми непросте. Бути фріком для Левітта і Дабнера означає не вірити загальновідомому, перевіряти факти, ставитися критично до світу, а головне, не боятися ставити найскладніші запитання. Найскладніші, бо неприємні для більшості; такі запитання найчастіше викликають відторгнення, звинувачення в аморальності або й просто гнівне обурення мас. Скажімо, у розділі з фрікуватою назвою «Неохайна зачіска? Проблема у погано пофарбованих коренях» наведено приклад-проблему: чому у США чорношкірі мають частіші проблеми з серцево-судинними хворобами, зокрема, гіпертонією та інфарктами? Таке запитання у принципі «некоректно» ставити в доброчесному товаристві, бо ж у самому запитанні закладено расовий розподіл, від якого недалеко й до дискримінації. Але «політкоректність» буде неефективною у цьому разі, якщо справді прагнути допомогти чорношкірим американцям. Над цим питанням замислився викладач економіки Гарвардського університету Роланд Фраєр, який зумів дійти розв’язку за допомогою аналізу старої гравюри «Англієць злизує піт із африканця». У результаті розмислів над картиною економіст дійшов висновку про такий критерій здоров’я як чутливість до солі, риса, «яку часто успадковують» (с. 71). Саме рівень солі й перевіряв англієць, облизуючи чорношкірого. Проте коли Фраєр поділився спостереженнями з колегою Девідом Катлером, «визначним білим економістом у галузі охорони здоров’я», то тому спершу здалося, що його друг «абсолютно збожеволів» (с. 71). Отже, попри те, що у школах та в університетах ми часто закликаємо молодь бути креативною, не боятися дерзати, насправді не завжди всі радіють, коли хтось має черговий прорив у науці, а сам шлях до відкриттів може пролягати через опір.

«Думай як фрік» — книжка, яка може допомогти нам мислити в нестандартний спосіб. Автори наводять приклад японського юнака Кобі, який спромігся встановити світовий рекорд із… поїдання гот-догів. Лише одного разу хлопчина зазнав поразки, коли його супротивником виявився 500-кілограмовий бурий ведмідь. Автори пояснюють, що Кобаяші зміг перемогти зокрема й тому, що в незвичний спосіб підійшов до свого завдання. Йому спало на думку розламати гот-дог, а потім спершу з’їсти усі сардельки, а потому покінчити з хлібом. Таким чином, Кобі вдався до «методу Соломона», а згодом зрозумів, що у сосиски та хліба різна щільність і жувати їх разом доволі складно. Тож у такому дивному змаганні юнак зміг перемогти, використовуючи нестандартний підхід.

Стівен Левітт і Стівен Дабнер закликають читачів і «Фрікономіки», і цієї книжки навчитися думати нестандартно. Експеримент — один із можливих виходів із ситуації, коли потрібно здобути нове знання. Ніколи не варто покладатися на прийняті норми й моральні приписи. Важливо все перевіряти відповідно до нової ситуації, бо часто в житті традиційний розподіл на «добро» і «зло» виявляється помилковим. Проте уже у вступі до цієї книжки автори запевняють свого читача, що така стратегія думання навряд чи додасть безтурботності і простого людського щастя. Більшість аж ніяк не воліють думати як фрік.

Дмитро Дроздовський

Придбати книжку