25 жінок про цінність помилок

Одним з найбільших людських страхів є страх зробити помилку. Суспільство насаджує нам стереотип, що кожен наш крок (навіть перший) мати бути правильним. Героїні книги «Право на помилку» показують, як негаразди відкривають нові шляхи реалізації.

Письменниця Джессіка Бекол у книзі «Право на помилку» привідкрила лаштунки життя 25 жінок двадцять першого століття, якими ми захоплюємося і кар’єрі яких заздримо. Їх теж не оминали негаразди, проте цим жінкам вдалося перетворити кожну невдачу на досвід, який заклав фундамент їхнього майбутнього успіху.

«Бути письменницею означає щодня зіштовхуватися з невдачами. Це означає йти неправильним шляхом, щоб відшукати правильний. Ви знаєте, скільки я списала сторінок, яких ніколи ніде не опублікують?»

Шеріл Стрейд

Потрібно віддати належне кожній героїні книги, які наважилися розповісти про свої помилки всьому світові. Книга не просто радить будь собою, а доводить на реальних прикладах, що бути тим, ким ти є, у будь-якій ситуації справді можливо. Вона лікує синдром відмінника, порушує теми фемінізму, гендеру та розглядає проблеми, з якими може зіштовхнутися жінка на шляху до омріяної кар’єри.

«Право на помилку» — це таблетка від головного болю після тяжкого робочого дня. 25 історій з порадами від найавторитетніших жінок чудово мотивують іти до мрії, коли ні на що не лишається сил.

«Мені ніколи не спадало на думку спробувати написати ідеальну книжку, або таку, яка була б кращою за книжку іншого автора. Я просто подумала: “Я напишу книжку”, і знала, що таку книжку жоден інший не зміг би написати, тому що жоден інший — це не я».

Ліза Лутц

Після прочитання турбує тільки одне питання: «Чому ця книга з’явилася в мене так пізно?» Читаючи ці історії, розумієш, що не ти єдина «жертва» упередженого світу, що ми всі переживаємо певні негаразди, та кожній із нас під силу їх здолати. Навіть ціною звільнень, розлучень чи переїздів.

Стиль авторського письма досить легкий, текст читається на одному диханні. Та ще й український переклад і дизайн зроблені наздвичайно якісно. Перший погляд на палітурку може викликати асоціацію із книжкою для підлітків, та ця особливість повністю гармоніює зі змістом.

Ліза Садурська

Придбати книгу