Конкурс оповідань “Open World”

Літературний конкурс “Open World

(1 травня 2019 – 1 листопада 2019)

Шановні друзі! Ділимось з вами надзвичайно корисною новиною. Митець Аддісон Хоффман – директор компанії Adalla LLC, заснував літературний конкурс «Open World», метою якого є популяризація української культури через художню літературу. Подача текстів приймається до 1 листопада 2019 року включно. Будь ласка, ознайомлюйтесь з умовами конкурси на офіційному сайті мистецького проекту http://openworld.ho.ua/, та принагідно прочитайте повідомлення від самих організаторів. Всім наснаги та справедливої участі!

Зверення організаторів конкурсу “Open World”

Шановна творча спільнота!
Залишається 5 місяців ( ще чи вже?) до завершення конкурсу «Open World». Здається, ніби часу ще багато, але той має підступну здатність спливати, і дехто знову запізнюється. Сподіваємося, це не про вас і не про участь у конкурсі «Open World».
Літо і його принади спокушають, зваблюють Музу, тож встигніть скористатися її прихильністю доки вона «тепленька» і написати чи доопрацювати оповідання для «Open World».
Хочемо також зауважити, що твори мають відповідати встановленим вимогам. Правила й умови є на нашому сайті http://openworld.ho.ua/
Станом на 1.06. до конкурсу допущено 29 творів. Бажаємо усім авторам успіху!
Р.S. “Талант мені лише сказав, що допомагає. Але допомогла мені тільки праця, ” – Григорій Вієру.