Відгадай письменника за цитатою або На скільки відсотків ти книгогриз?

Книжка та читання — двоє твоїх вірних друзів, ви часто бачитесь і весело проводите дозвілля разом — це про тебе, егеж? Тож саме час перевірити, настільки ти уважний читач. Спеціально до Міжнародного дня письменника, який святкують 3 березня, ми підготували тест на знання творчості великих літературних геніїв. Розпочинай тестування та дізнавайся про рівень свого книгогризства*.Тест підготовано у партнерстві з інтернет-книгарнею ВсіКниги.

*Книгогриз — термін, який ми в редакції «Друга Читача» домовилися використовувати на позначення людини, яка шалено любить проводити час із книгами, читає в транспорті, і в ліжку, зранку, іноді в обід, і, звісно, ввечері. Книгогриз — це не просто характеристика, це спосіб життя.

 • Oleksander Havryliuk

  Я так розумію, що “книгогриз” – це спроба перекладу слова “bookworm”.

  • Максим Безрук

   До речі, має бути книгогризтво, а не книгогризСтво.

   КНИГОГРИ́З, а, чол.
   1. Комаха з ряду сіноїдів, що розмножується в старих паперах, книжках; книжкова воша.
   2. перен., ірон. Те саме, що буквоїд. — Не хочу, щоб такою [тривалою] відпусткою моя праця була принижена! Щоб який-небудь книгогриз ставив її нижче, ніж вона того варта (Олесь Гончар, Тронка, 1963, 275).
   3. перен., ірон. Про людину, що надмірно захоплюється книжками; книжник (у 1 знач.). Ти написав томів із сотню, книгогризе (Словник Грінченка).

   Словник української мови: в 11 томах. — Том 4, 1973. — Стор. 196.

 • Yaroslav

  лінк на ВсіКниги в тексті “Тест підготовано у партнерстві з інтернет-книгарнею ВсіКниги.” веде на 404 помилку. Вже не вперше на цьому сайті бачу помилки. Друзяки, випишіть своєму контент-відділу по перше число.

 • Марк Коряк

  А любите ли вы книги на столько, чтобы покупать их в кредит?)

 • Duckfero

 • John Battista