Триває конкурс на краще студентське есе „Українці: великі, відомі і невідомі”.
Конкурс проводиться з метою сприяння більш широкій поінформованості студентів про видатних діячів (як загальновідомих, так і маловідомих осіб), які зробили вагомий внесок у науку, культуру, суспільно-політичний та економічний розвиток України.
Роботи студентів буде оцінювати незалежне журі у складі експертів – фахівців у галузі філології, історії та журналістики.
Кращі роботи будуть опубліковані на інформаційному сайті Publicity із зазначенням автора матеріалу, а переможців буде нагороджено призами від організаторів та партнерів.
Так, газета „День”, медіа-партнер конкурсу, надасть спеціальні призи переможцям – книги власного проекту «Бібліотека газети «День». Переможці також отримають подарунки від ТМ Essence.
Нагадуємо, що прийом робіт на конкурс есе „Українці: великі, відомі і невідомі ” триватиме до 1 березня 2010 року.
Запрошуємо всіх студентів до участі в конкурсі.
Докладно з умовами та вимогами до робіт можна ознайомитися на сайті організатора у розділі „Наше”.
За додатковою інформацією про конкурс звертайтеся
за телефонами: (044) 244-94-24, 244-95-75, edit@publicity.kiev.ua або news@publicity.kiev.ua.