Особливості секс-індустрії або як працюють повії

Український еро-сегмент заснований на принципах, характерних для більшості сфер діяльності, проте є ряд особливостей, які важливо враховувати при зверненні за секс-послугами. Щоб спростити клієнтам пошук і вберегти від помилок, співробітники інтим-порталу bordelero.net, з'ясували, як працюють повії в великих містах і як зняти індівідуалку без ризику для здоров'я і гаманця.

Специфіка інтим-пошуку

Щоб не зробити помилку, яка негативно відіб'ється на здоров'ї, важливо знати 5 аспектів інтим-індустрії:

  • Наявність посередників. Вуличні повії надають розваги не безпосередньо клієнту, а через посередників-сутенерів, в кишеню яких потрапляє частка заробітку. В такому випадку ставка за годину перевищує стандартні ціни, тому що в неї включена плата за посередництво.
  • "Об'єднання" повій. Дівчата за викликом об'єднуються в групи або салони, щоб знизити витрати на організацію праці. Наприклад, індивідуалки знімають одну робочу квартиру на 3-4, щоб розділити оренду, а традиційні повії можуть працювати в інтим-салонах або масажних кабінетах.
  • Місця для знімання. Від місць, де стоять повії, залежить їх ціна, список пропонованих послуг і навіть зовнішній вигляд. Наприклад, вуличні путани з окружної - це дно індустрії, а красуні з центральних районів - найбільш топ.
  • Часткова зайнятість. Деякі дівчата надають секс-послуги при готелях, ресторанах і навіть приватних клініках, при цьому вони оформляються в штат офіційно, поєднуючи роботу обслуговуючого персоналу з секс-ігрищами. Керівництво закладу в курсі підробітків і отримує відсоток від прибутку за кожного клієнта.
  • Інтернет-з'їм. Більше половини путан перенесли пошук партнерів в інтернет - це дозволяє працювати на своїй території, розпланувавши день зручним способом. До того ж відпадає необхідність в сутенерів і посередників, що в рази знижує майбутні розтрати клієнтів.

селфи проститутки

Варто відзначити, що онлайн-з'їм вважається найбільш безпечним методом пошуку інтим-подруг, тому якщо плануєте зняти повію в Києві або Харкові, не знаючи специфіки місцевого еро-сегмента, зробіть це по мережі!

73d81bd16831436417dbcee01892f021